zakatekrupieci.yorniq.xyz
O JEZUU!!!! robisz komiks?? to dopiero poczatek a juz mi sie podoba, przede wszystkim ten klimacik! btw ciekawe nawiazanie historyczne, akurat jestem z tamtych stron! niestety tragedia sie powtorzyla
O JEZUU!!!! robisz komiks?? to dopiero poczatek a juz mi sie podoba, przede wszystkim ten klimacik! btw ciekawe nawiazanie historyczne, akurat jestem z tamtych stron! niestety tragedia sie powtorzyla